0

AHBVÜ Öğrenci E-Posta Hesabı Oluşturma | Şifre Değiştirme

Öğrencilerimiz üniversitemiz ana sayfasında bulunan e- posta linkine tıklayarak ve aşağıdaki işlemlerini tamamladıktan sonra üniversitemiz eposta adreslerini kullanabileceklerdir.

Bu hesap bilgileri ayrıca Wifi bağlantısı, bilgisayar laboratuvarlarında internet girişi ve “Kütüphane Veritabanlarına Kampüs Dışından Erişim” için kullanılacaktır.

Bunun için : http://mail.hbv.edu.tr

Kullanıcı adı kısmını T.C kimlik numaranızı

yazarak Giriş düğmesine tıklayınız.

AHBVÜ Öğrenci E-Posta Hesabı Oluşturma | Şifre Değiştirme 

Gelen form ekranında kullanabileceğiniz e-postaisimlerinden birini seçtikten sonra gereklibilgileri girerek Gönder düğmesine tıklayınız.

Not: Cep Telefonu numaranızı başında sıfır olmadan giriniz.

AHBVÜ Öğrenci E-Posta Hesabı Oluşturma | Şifre Değiştirme

Bilgileriniz doğru ise yeni açılan sayfada cep telefonunuza gelen aktivasyon mesajını girereke-posta oluşturma işlemini tamamlayabilirsiniz.

E-Posta adresinizi iki adresle birliktekullanabilirsiniz. Öncelikle mail adresinize erişim için T.C Kimlik Numaranız ile oturum açmalısınız. Sizden Gerekli bilgileri yukarıdaki gibiisteyecektir. Daha sonra size önerme mail adresi sunacağız. Bu adresle birlikte ogrencino@hbv.edu.tr adresini kullanabilirsiniz. İki adresde aynı posta kutusunda kullanılacaktır.

 

 


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

0

Tepkini Göster! Gazili

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
başarısız başarısız
0
başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
1
Eğlenceli
nefret nefret
1
nefret
Aşk Aşk
1
Aşk
Aman Tanrım Aman Tanrım
0
Aman Tanrım
Cool Cool
0
Cool
geeky geeky
0
geeky
lol lol
1
lol
gaziuniversitesiailesi
Gazi Üniversitesi Ailesi, 2017 Yılında Gazi Üniversitesi öğrencisi tarafından bütün Gazi Üniversitesi & Hacı Bayram Veli Üniversitesinin akademisyenlerine, öğrencilerine, çalışanlarına en doğru ve en güncel bilgileri ulaştırmak amacıyla kurulmuştur.

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Comments

comments

Powered by Facebook Comments