BİLGİLER

Gazi Spor Merkezi’nin Açılış Tarihi Belli Oldu | Havuz, Fitness, Sauna

Gazi Spor Merkezi 2019 Detaylı Rehber

Gazi Spor Merkezi’nin Açılış Tarihi Belli Oldu | Havuz, Fitness, Sauna
Tadilatı yaklaşık 1 seneyi bulan ana kampüsümüzdeki Gazi Spor Merkezi’nin açılış tarihi nihayet kesin olarak belli oldu.

Gazi Üniversitesi Merkez Kampüste bulunan spa, yüzme ve fitness salonlarının bulunduğu işletmesini Gazi Üniversitesi Rektörlüğü Sağlık Kültür ve Spor Dairesi Başkanlığının yaptığı Gazi Spor Merkezi’ne bugün yaptığımız ziyaretler neticesinde yetkili kişiler 02 Mayıs 2019  Perşembe günü Gazi Spor Merkezi’nin açılacağını beyan ettiler. Kayıtların ise ; 29 Nisan 2019 Pazartesi başlayacağını söylediler.

Özellikle fitness salonunda büyük değişikler olduğunu söyleyen görevli, materyallerin yenilendiğini ve dizayn noktasında da değişikler olduğunu belirtti.

Havuz içinse havuzun tabanındaki fayansların yenilendiğini, alt yapı çalışmalarının yapıldığını söyledi. İşleyiş olarak geçen seneki gibi olacak olan havuzun isteyen kadınlar için ayrı günler olacak. Aynı zamanda havuz fitness ve spa’nın fiyatlarıda belli oldu. Sizler için derlediğimiz aşağıdaki makalelere tıklayarak fiyattlar hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Gazi Spor Merkezi Havuz Fiyatlarını Öğrenmek için Tıklayınız.

Gazi Spor Merkezi Fitness Salonu Fiyatları için Tıklayınız.

 

Yazar hakkında

gaziuniversitesiailesi

Gazi Üniversitesi Ailesi, 2017 Yılında Gazi Üniversitesi öğrencisi tarafından bütün Gazi Üniversitesi & Hacı Bayram Veli Üniversitesinin akademisyenlerine, öğrencilerine, çalışanlarına en doğru ve en güncel bilgileri ulaştırmak amacıyla kurulmuştur.

Yorum yap