BİLGİLER

Gazi Üniversitesi E-Postası Nasıl Alınır?

Gazi Üniversitesi E-Postası

Merhabalar arkadaşlar bugün sizlere Gazi Üniversitesi E- Postası Nasıl Alınır? bunu öğreteceğim. Öncelikle nedir bu gazi e-postası ne işe yarayacaktır sorusunun cevabını verelim. Gazi Üniversitesi E-postası gazi.edu.tr alt yapısının öğrencilerine ve akademisyenlerine sunduğu bir eposta servis hizmetidir.

Gazi Üniversitesi E-Postası Ne İşimize Yarayacak?

Gazi Üniversitesi E- Postası üniversite içindeki ağ bağlantılarına bağlanırken istenilen e-postadır. Yani biz kampüste internete bağlanacağımız zaman bu e-posta ve şifesini girmek zorundayız.

Gazi Üniversitesi E – Postası Nasıl Alınır?

Öğrenci E-Postası Adresine girerek öğrenci numaranız ve öğrenci bilgi sistemine girdiğiniz şifrenizle giriş yapıp e-postamızı göreceğiz.

Gazi Üniversitesi E-Postası

Gazi Üniversitesi E-Postası

 

E- Postamızı bu şekilde gördükten sonra yeni şifre tayin edip artık kullanıma hazır hale getirebiliriz.

Gazi Üniversitesi E-Postası

E-Postamızı hazır hale getirdiysek artık

E-Postamızı hazır hale getirdiysek artık Kampüs içinde Telefondan, PC’den ve Kampüs dışından Proxy ile nasıl internete erişebileceğimizi öğrenmenin tam vakti diyoruz 🙂

Kampüs içinden İnternete Bağlanma için Tıklayınız

Yazar hakkında

gaziuniversitesiailesi

Gazi Üniversitesi Ailesi, 2017 Yılında Gazi Üniversitesi öğrencisi tarafından bütün Gazi Üniversitesi & Hacı Bayram Veli Üniversitesinin akademisyenlerine, öğrencilerine, çalışanlarına en doğru ve en güncel bilgileri ulaştırmak amacıyla kurulmuştur.

1 Yorum yapılmış

Yorum yap